RedNose hostel

Sveicināts RedNose hostelī

 
Red Nose hostelis atrodas Vecrīgā, Jāņa ielā 14. Atrašanās vieta garantē klusu un mierīgu atpūtu, tai pašā laikā atrodoties pavisam netālu no galvenajām vecpilsētas izklaides un iepirkšanās vietām. Pēterbaznīca, Galerija centrs, Latvijas Nacionālā opera un centrālais Rīgas tūrisma birojs ir mūsu tuvākie kaimiņi.
 
Hostelis atrodas vidēji 5 minūšu gājiena attālumā gan no autoostas, gan dzelzceļa stacijas. Arī sabiedriskā transporta pieturvieta uz/no Rīgas starptautiskās lidostas nav tālāk par 5 minūšu gājienu.
Tāpat netālu ir pieturvieta (pie Strēlnieku laukuma), kur atļauts apstāties tūristu&sportistu autobusiem, lai pasažieri varētu ērti izkāpt un nokļūt vecpilsētā.
 
Mūsu hostelis var izmitināt 32 viesus. Piedāvājam apmesties 2-vietīgās, 4  vai 10- vietīgās istabās. Katrā stāvā ir koplietošanas duša un WC. 
Viesi var izmantot nelielu pašapkalpošanās virtuvi, kur pagatavot tēju, kafiju un uzsildīt vienkāršu maltīti mikroviļņu krāsnī.    
 
Gultas veļa ir iekļauta cenā. Viesiem tiek nodrošināta gultas veļas maiņa, kā arī iespējams izmantot veļas mazgāšanas pakalpojumus, to piesakot recepcijā.
Visā hostelī pieejams bezmaksas ātrgaitas  Wi-Fi internets.
Kafija, tēja hosteļa viesiem bez maksas 24h.
 
Izbraukšanas laiks līdz plkst. 10.00. 
Iebraukšanas laiks hostelī no plkst. 15.00.
Smēķēt telpās un turēt dzīvniekus nav atļauts.
 
Laipni lūgti Red Nose hostelī!
 
 
Citas bildes

Red Nose Hostel

In Riga

Read all Red Nose Hostel reviews

Powered by: HostelBookers